Produkce

foto na web.jpg
O SPOLEČNOSTI
Prácheňská televize s.r.o. se mimo výroby vlastních pořadů a reportáží věnuje také dalším aktivitám. Pod touto značkou působí tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Vedle audiovizuální tvorby se zabýváme také fotografickými službami, psaním a kontrolou textů (tzv. copywriting a ghostwriting), projekcemi nebo moderováním společenských akcí. 
 
AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBA

Výroba televizních reportáží, dokumentů, časosběrné filmy, záznamy společenských akcí, reklamní a propagační videospoty a přepisy starých filmů. 

 
Pod našima rukama již vznikly desítky propagačních materiálů. Za zmínku stojí například spolupráce s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, pro které jsme vytvořili devět informačně-propagačních reportáží o česko-bavorské přeshraniční spolupráci v rámci evropských fondů. 
 


Další významnou organizací, s níž Prácheňská televize s. r. o. spolupracovala, je Jihočeská centrála cestovního ruchu. Pro tu jsme vyrobili celkem šestnáct klipů propagujících zajímavá místa jižních Čech. 
 


Externě spolupracujeme s Českou televizí, pro kterou natáčíme reportáže do pořadu Týden v regionech. K výrobě propagačního klipu využil našich služeb i destinační mamagement Pro Šumavsko. Spolupráci jsme navázali například také s Nemocnicí Strakonice, a. s. nebo městy Písek a Horažďovice. 
 

 

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Reportážní fotografie, letecké snímky, portréty dospělých i dětí, produktové fotografie a fotokurzy.

 
Využíváme profesionální fotoaparáty, objektivy a blesky značky Canon. K dispozici máme profesionální fotoateliér. 
mensi_uvodkolaz.jpg

DALŠÍ SLUŽBY

Dále nabízíme psaní textů (tzv. copywriting a ghostwriting), stylistické úpravy textu, přepis rukopisu či mluveného slova do elektronického formátu, jazykové a typografické korektury, přípravu publikací k tisku, tvorbu sloganů, projekce či moderování společenských akcí. 

 
Máte-li zájem využít našich služeb nebo jen získat více informací o naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese redakce@tvprachen.cz nebo na tel.: 724 296 274. 
Jsme tu pro vás!
 

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one