Akce v regionu

pridej_akci.png
Nadcházející akce
pootavske_leto.jpg
Městys Katovice pořádá Pootavské léto 2016. Těšit se můžete například na letní kino, dětský den či souboj v metané. První akce se uskuteční v pátek 15. července. Celý program uvnitř článku.
horazdovice_kveten.jpg
V sobotu 28. května se uskuteční slavnostní otevření vodní galerie na řece Otavě v Horažďovicích. Komentovaná prohlídka se společným sjezdem řeky odstartuje v 15 hodin. Ve večerních hodinách se mohou návštěvníci těšit na hudební vystoupení a další bohatý doprovodný program.
setkani.jpg
Na výlet z Vacovic do Horosedel a opačně se můžete vydat již tuto sobotu 14. května od 14 hodin. Právě tento den je zde připravena akce s názvem Setkání na půli cesty. Pro všechny účastníky je připraven bohatý doprovodný program.
svejk_016.jpg
V sobotu 7. května 2016 se bude konat šestý obnovený ročník oblíbeného turistického pochodu Švejkova padesátka. Bližší informace a všechny připravené trasy naleznete uvnitř článku.
pout_katovice.jpg
Katovická pouť sv. Filipa a Jakuba se uskuteční následující víkend od 29. dubna do 1. května. Nebude chybět tradiční jarmark ani pouťové atrakce. Návštěvníci se mohou těšit na pestrý doprovodný program. Více v článku.
ples_nahled.jpg
Sbor dobrovolných hasičů Nové Kestřany všechny srdečně zve na svůj "Hasičský netradiční ples," který se koná v sobotu 16. dubna od 20 hodin v novo kestřanském domu kultury. Připraveny jsou soutěže o zajímavé ceny, bohatá tombola a mnoho dalšího.
vicehlasy.jpg
Šmidingerova knihovna ve Strakonicích srdečně zve na nový cyklus besed "Vícehlasy aneb Mimořádná setkávání s inspirativními osobnostmi". První "Vícehlas" se uskuteční ve čtvrtek 18. února od 17 hodin ve společenském sále Šmidingerovi knihovny.
hrad_nahled.jpg
Již po deváté bude zahájena nová sezóna na Helfenburku vojenskou bitvou. Akce s názvem "Pasovští pod Helfenburkem" se koná v sobotu 13. února, program je připraven po celý den, bitva začíná od 14 hodin.
otava_nahled.jpg
Do jaké míry nás ovlivňuje okolní prostředí a do jaké míry ho ovlivňujeme my? Jak voda ovlivňuje naše životy? Ovlivňuje je vůbec? To jsou otázky, které přináší druhé setkání k projektu Překvapení na Otavě. Akce se koná v sobotu 6. 2. od 15 hodin v Horažďovicích.
milevsko_nahled.jpg
Již po 154. se koná v Milevsku tradiční masopustní průvod. Akce se uskuteční v sobotu 6. února od 9 hodin, celodenní průvod pokračuje masopustní zábavou od 19 hodin v místním Domě kultury.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one