Akce v regionu

setkani_otava nahled.jpg
První veřejné setkání k nově vznikajícímu projektu "Překvapení na Otavě." Událost se bude konat v sobotu 23. ledna v Horažďovicích.
jedarna_nahled.jpg
Jedárna jede! i v prosinci. Už 11. prosince se uskuteční koncert dvou výjimečných kapel, které spojuje nezařaditelnost na straně jedné a jasný rukopis na straně druhé. Akce startuje od 20 hodin.
advent.jpg
Adventní čas je tady. Podívejte se, jaké akce si na nejkrásnější část roku připravilo město Písek. Těšit se můžete na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, slaměný betlém, nebeskou poštu, mikulášskou nadílku, adventní trhy a mnoho dalšího.
Mista_v_kraji_Branisov_Zirec_Kresanov.jpg
Muzejní ráno, to je výstava jednoho rána a krátké povídání, s následným kombinovaným vlastivědným výletem. Sraz na nádvoří volyňské tvrze v sobotu 14. listopadu v 9 hodin ráno, autobus do Zdíkova odjíždí z náměstí v 9:43. Pěší trasa dlouhá cca 15 km.
pradelna_nahled.jpg
V listopadu se opět otevřou brány bývalé přádelny Na Dubovci ve Strakonicích. Tentokrát bude pro návštěvníky připraven program v duchu legendy českého animovaného filmu Karla Zemana. Akce se uskuteční od 20. do 21. listopadu. Více informací a kompletní program uvnitř článku.
drakiada-nahled.jpg
V Katovicích se v neděli 8. listopadu uskuteční jubilejní desátá Drakyáda. Akce se koná od 13:30 na katovickém letišti. Sraz je u bývalého fotbalového hřiště. Nezapomeňte si vzít vlastního draka.
posvicenecky-kolac.jpg
Sbor dobrovolných hasičů Javorník všechny srdečně zve na tradiční Svatomartinské posvícení, které se bude konat v sobotu 14. listopadu na šumavském Javorníku.
pisek_most_nahled.jpg
Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek vás srdečně zve na Svatomartinskou neděli, která se uskuteční 15. listopadu od 10 hodin. Den bude zahájen vystoupením flétnového souboru RONDO ze ZUŠ v Písku. Událost končí v 18 hodin lampionovým průvodem a ohňostrojem v blízkosti mostu.
halloween.jpg
Burácením košťat, chechtotem skřítků a přízraky duchů se jihočeské Smiradice naplní opět 31. října roku 2015! Přijďte se bát, ale hlavně pobavit a zasmát! Dorazte na druhý ročník slavnosti dýní a duchů. Podívejte se, co vše je ve Smiradicích připraveno.
MFOF_nahled.jpg
Již 13. ročník festivalu outdoorových filmů se uskuteční v době od 29. října do 5. listopadu v píseckém kině Portyč. Festival nabídne promítání sedmi filmových bloků, přednášky i koncerty. Celý program naleznete uvnitř článku.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one