Akce v regionu

mfsf_nahled.jpg
Rok se s rokem sešel a je tady opět další ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů, který v Písku, letos již po patnácté, pořádají místní filmové školy. Doprovodné akce startují již v pondělí 12. října, hlavní část festivalu však vypukne až v pátek 16. října a celý víkend se v Písku ponese ve filmovém duchu. Více zjistíte v programu.
dynovani.jpg
V sobotu 10. října 2015 se koná ve Stříteži u Volyně 2. ročník akce „Střítežské dýňování". Jako pozvánku přijměte sestřih z minulého roku.
posviceni_nahled.jpg
Obec Nové Kestřany zve na Havelskou posvícenskou veselici, která se uskuteční 17. 10. v místní hospodě. Součástí večera bude i soutěž o nejkrásnější hnětýnku. Havelské posvícení v Nových Kestřanech startuje v 8:30 jarmarkem před hospodou.
aranzma_nahled.jpg
Zavítejte v sobotu 3. října do Katovic a nechte se inspirovat od přední české floristky Hany Kindelmannové-Šebestové, která zde bude vystavovat ukázky podzimního a hřbitovního aranžmá.
pomoztejakubovi_nahled.jpg
Udělejte radost sobě nebo svým blízkým, současně tím pomůžete Jakubovi. Charitativní výstava se bude konat od 29. 9. do 12. 11. 2015 ve Stomatologickém centru ve Vodňanech.
pout strakonice.jpg
V pátek 25. září začíná ve Strakonicích Václavská pouť - největší pouť v Jižních Čechách. Událost návštěvníkům nabídne nejrůznější taneční a hudební vystoupení, pouťové atrakce a samozřejmě desítky stánků. Hlavní část akce probíhá v areálu pod obchodním domem Hvězda, u Domu dětí a mládeže a v přilehlé Ellerově ulici.
prednaska_uprchlici.jpg
Přednášky o aktuální situaci týkající se uprchlické krize se budou konat 11. a 12. října ve Společenském sále Šmidingerovy knihovny. S problematikou současnosti vás obeznámí Salman Hasan, bývalý muslim pocházející z Iráku.
hoslovice_nahled.jpg
Ukázky nejrůznějších řemesel – dráteník, košíkář, dřevořezbář, přadlena, pekař, keramik, provazník a mnoho dalšího. Přijďte se podívat tuto sobotu 19. září do mlýnu v Hoslovicích.
repiceky_blesak.jpg
Přijďte se podívat do velké Knížecí stodoly v Řepici, kde se dvakrát ročně již několik let pořádají bleší trhy. Zaměřujeme se hlavně na dětské zboží, oblečení, boty, hračky, sportovní potřeby, ale i drobné maličkosti, které dětem udělají radost.
kurz_nahled.jpg
Rodiče mají dnes nepřeberné množství možností, jakým způsobem děti vychovávat, ale o výchově dospívajících se mluví mnohem méně. Může být úžasné zjistit, že na to nejste sami, a posbírat nápady od ostatních rodičů.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one