Akce v regionu

pt_slavnosti_nahled.jpg
Městské slavnosti a farmářské trhy startují již tuto sobotu 12. září od 9 hodin na Velkém náměstí v Prachaticích. Pro všechny návštěvníky je připraven po celý den bohatý program, který naleznete uvnitř článku.
krest_nahled.jpg
Slavnostní křest knihy Muži na správné stráně I. se uskuteční již tuto sobotu 12. září od 14 hodin na strakonickém hradě. Křest doplní doprovodný program na II. hradním nádvoří, kde bude vystavena britská stíhačka Spitfire Mk. IX
nahled_hoslovice.jpg
Mletí mouky za doprovodu pošumavské dudácké muziky a navíc dílničky a aktivity pro děti. Takový program je připraven na sobotu 5. září v hoslovickém mlýně.
pivopisek_2.jpg
Milujete pivo? Rádi ochutnáváte nové druhy? Tak si rozhodně nenechte ujít Slavnosti piva v Písku již tento pátek a sobotu.
letecky_den.jpg
Vyhlídkové lety, ukázky letadel a vrtulníků, cvičný zásah hasičského sboru a mnohem více uvidíte již tuto sobotu 5. září ve Strakonicích. Letecký den startuje v 10 hodin.
susice.jpg
Koncerty, trhy, výstavy a další doprovodný program bude pro všechny návštěvníky připraven v rámci sušické pouti. Tradiční pouť se uskuteční od 4. do 7. září.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one