AKTUALITY Z PRÁCHEŇSKA

WEB_ZAHLAVI.png
 
 

majales.jpg
V Písku byl po osmi letech obnoven majáles. Součástí zahajovacího programu byl průvod středoškoláků městem a workshopy píseckých středních škol u Kamenného mostu.
gulas.jpg
Již druhý ročník soutěže ve vaření hovězího guláše se uskutečnil v obci Vacovice na Strakonicku. Během sobotního večera vzniklo ve vacovické hospodě šest druhů guláše. Vítězem letošního ročníku se stal pan Radim Volf.
IMG_20160322_114320.jpg
22. března dorazil na písecké hlavní nádraží Legiovlak. Jeho cílem je připomenout opomíjené československé legie. Dvanáct historických vagónů bude veřejnosti zdarma k dispozici do neděle 27. března.
masopust_milevsko.jpg
Již po 154. se v Milevsku na Písecku konal tradiční masopustní průvod. Toho se v letošním roce zúčastnilo rekordních 1248 maškar a zapsal se tak do knihy rekordů.
tvp_1_rok.jpg
Prácheňská televize se v těchto dnech dožívá prvních narozenin. Není to sice mnoho, ale viděno optikou dnešního zrychleného světa jde bezesporu o úspěch. Řada zdánlivě nadějných projektů má totiž často i mnohem kratší život. 
preventisti.jpg
Ve Vimperku pomáhají hlídat pořádek ve městě už tři roky asistenti prevence kriminality. Dvojice Romů ve spolupráci s radnicí, strážníky a státní policií řeší zejména potíže, za které mohou problematické skupiny obyvatel. Situace ve Vimperku je nyní díky nim mnohem klidnější, než před několika lety.
otuzilci.jpg
Již 6. ročník novoročního koupání otužilců v řece Otavě se konal u lávky pod strakonickým pivovarem. Na již tradiční akci letos dorazilo 25 otužilců, kteří se vrhli do vody o teplotě pouhých pár desetin stupňů nad nulou.
stedry_den.jpg
Milí diváci, přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce. Za Vaší věrnost jsme si pro Vás přichystali malý dárek v podobě záznamu z dnešního štědrovečerního vytrubování v Písku. Jsme tu pro vás i o Vánocích.
trhy_pisek.jpg
Tradiční řemeslné adventní trhy se konali od 11. do 13. prosince v historické části Písku u Děkanského kostela. Adventní tržnice návštěvníkům mimo tradičního vánočního punče nabídla ručně vyráběné zboží, nejrůznější pochutiny či historický kolotoč pro děti.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one