As.jpg
Pravým rájem pro všechny vyznavače cykloturistiky nebo inline bruslení je cyklostezka vedoucí z bavorského Wunsiedelu do české Aše. Trasa nabízí nepřeberné množství zážitků a především možnost projet se místy, které...
barnau.jpg
Historický park v bavorském Bärnau zprostředkuje návštěvníkům exkurzi do minulosti. Najdete zde staroslovanskou vesnici s obyvateli, hrádek z 11. století či stavby z vrcholného středověku. Součástí projektu je i obnovení Zlaté cesty, která propojovala české království se západní i východní Evropou.
neukirchen.jpg
Bavorské městečko Neukirchen beim Heiligen Blut leží v idylické krajině na úpatí masivu Hoher Bogen při českých hranicích. Do Nýrska je to odtud pouhých 15 kilometrů. I když v Neukirchenu a přilehlých obcích žijí pouze necelé čtyři tisícovky obyvatel, nabízí tato lokalita spoustu zážitků a zajímavostí.
10_bayreuth.jpg
Bavorské město Bayreuth ležící na řece Červený Mohan – Roter Main je hlavním městem vládního obvodu Horní Franky. Od hraničního přechodu Folmava je to sem zhruba 150 kilometrů. Milovníkům klasické hudby se v souvislosti s Bayreuthem jistě vybaví jméno skladatele Richarda Wagnera, který se zde usadil v sedmdesátých letech 19. století. Právě tady jej potkaly největší umělecké úspěchy.
Freyung.jpg
Freyung - Historicky první setkání zástupců jihočeských a bavorských místních akčních skupin se konalo v německém příhraničním městě Freyung. Účastníkům únorového jednání se podařilo najít několik témat možné budoucí spolupráce.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one