odemykani.jpg
Druhou dubnovou sobotu to na řece Otavě vypadalo, jako v parných letních měsících. V Sušici totiž probíhalo slavnostní odemykání této řeky a s ním byla zahájena nová vodácká sezóna. Nadprůměrně teplý jarní den přilákal desítky vodáků, kteří mohli poprvé v letošním roce nasednout do kánoe, chopit se pádla a sjet si zlatonosnou řeku Otavu.
u prostreneho stolu.jpg
Zaujal vás Dřevorubecký špíz, který vařil kuchař Martin v prvním dílu nového cestovatelského magazínu Toulavé boty? Máme pro vás podrobný návod, jak si toto chutné jídlo vyrobit doma. Zvládne to opravdu každý.
Susice.jpg
Pokud navštívíte královské město Sušice a zatoužíte po rychlém přírodním osvěžení, pak se rozhodně vydejte po levém břehu proti proudu řeky Otavy. Jen pár minut chůze z náměstí vám bude stačit k tomu, abyste se ocitli v lesoparku Luh, unikátním lužním lese o rozloze 25 hektarů. Jde o oblíbenou rekreační oblast pro obyvatele i návštěvníky Sušice. Celoročně láká k vycházkám, relaxaci i kondičnímu sportování.
velhartice.jpg
Velhartice leží v malebné krajině asi 15 km západně od Sušice. Hrad, který je dominantou obce, byl postaven na konci 13. století. Známou historickou postavou, která byla spjata s tímto místem, je Bušek z Velhartic, věrný komorník císaře Karla IV.
spiz vareni.jpg
Hotel Zlatý jelen na horažďovickém náměstí nabízí příjemnou restauraci pro sedmdesát hostů včetně dvacetimístného salónku a venkovní terasy. Nájemcem hotelu je již pátým rokem Denisa Němcová. Vaří se tu hezky česky, což by se jistě líbilo i prezidentu Masarykovi.
2

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one