majales.jpg
V Písku byl po osmi letech obnoven majáles. Součástí zahajovacího programu byl průvod středoškoláků městem a workshopy píseckých středních škol u Kamenného mostu.
IMG_20160322_114320.jpg
22. března dorazil na písecké hlavní nádraží Legiovlak. Jeho cílem je připomenout opomíjené československé legie. Dvanáct historických vagónů bude veřejnosti zdarma k dispozici do neděle 27. března.
masopust_milevsko.jpg
Již po 154. se v Milevsku na Písecku konal tradiční masopustní průvod. Toho se v letošním roce zúčastnilo rekordních 1248 maškar a zapsal se tak do knihy rekordů.
stedry_den.jpg
Milí diváci, přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce. Za Vaší věrnost jsme si pro Vás přichystali malý dárek v podobě záznamu z dnešního štědrovečerního vytrubování v Písku. Jsme tu pro vás i o Vánocích.
trhy_pisek.jpg
Tradiční řemeslné adventní trhy se konali od 11. do 13. prosince v historické části Písku u Děkanského kostela. Adventní tržnice návštěvníkům mimo tradičního vánočního punče nabídla ručně vyráběné zboží, nejrůznější pochutiny či historický kolotoč pro děti.
advent_pisek.jpg
Rozsvícení vánočního stromu a vypuštění balónků přání, právě tak vypadalo slavnostní zahájení adventu v Písku. To se již tradičně uskutečnilo na Velkém náměstí první adventní neděli.
trikolora_pisek.jpg
Radioklub osvítil komín nad Pískem v barvách trikolory.
pisek_most_nahled.jpg
Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek vás srdečně zve na Svatomartinskou neděli, která se uskuteční 15. listopadu od 10 hodin. Den bude zahájen vystoupením flétnového souboru RONDO ze ZUŠ v Písku. Událost končí v 18 hodin lampionovým průvodem a ohňostrojem v blízkosti mostu.
festival.jpg
Od 15. do 18. října se v Písku uskutečnil již 15. ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů. Mimo filmových projekcí měli návštěvníci možnost navštívit různé besedy, workshopy, hudební vystoupení nebo akce pro děti.
mfsf_nahled.jpg
Rok se s rokem sešel a je tady opět další ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů, který v Písku, letos již po patnácté, pořádají místní filmové školy. Doprovodné akce startují již v pondělí 12. října, hlavní část festivalu však vypukne až v pátek 16. října a celý víkend se v Písku ponese ve filmovém duchu. Více zjistíte v programu.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one