Přednáška: Islamizace Evropy / uprchlická krize, víme co s ní?

prednaska_uprchlici.jpg
Přednášky o aktuální situaci týkající se uprchlické krize se budou konat 11. a 12. října ve Společenském sále Šmidingerovy knihovny. S problematikou současnosti vás obeznámí Salman Hasan, bývalý muslim pocházející z Iráku.
Místo konání : Společenský sál Šmidingerovy knihovny na třetím nádvoří strakonického hradu
Datum konání od - do : 11.10.2015 v 16,00 a 12.10.2015 v 17,00
Čas konání : 16,00 a 17,00
Cena/vstupné : dobrovolené
Popis akce :
Chtěli bychom Vás tímto pozvat na dvě přednášky pana Salmana Hasana. V neděli 11.10. od 16:00 hod. se uskuteční přednáška na téma: Islamizace Evropy. Máme se bát rozpadu evropských hodnot? Je pro Evropu nebezpečné přijímat lidí jiné víry? Jako bývalý muslim nám přiblíží náboženství islámu. Řekne nám z čeho vychází, co hlásá a co je jejím cílem. Přednáška bude také zaměřena na jeho osobní svědectví o jeho zázračném uzdravení z pokročilého stádia rakoviny, zázračném osvobození z rukou teroristů a co se stalo v jeho životě, že se z muslima stal křesťan. 

Druhá přednáška bude v pondělí 12.10. od 17:00 hod. na téma: Uprchlická krize. Víme, co s ní? S panem Hasanem zde ještě vystoupí politolog Vladimír Hanáček. Panelová diskuze se bude zabývat otázkou migrantů putujících do západní Evropy.

Obě přednášky se uskuteční ve společenském sále Šmidingerovy knihovny na třetím nádvoří strakonického hradu. Akci organizuje Mana, Apoštolská církev Strakonice. Vstupné je dobrovolné.
 
B.Sc.Salman Hasan, Ph.D.
Bývalý muslim pocházející z Iráku, kde vystudoval fyziku na univerzitě v Mosulu. V roce 1987 prožil zázračné uzdravení a o dva roky později se stal křesťanem. Nyní už dva roky žije v ČR. Působí tu jako evangelista, učitel a přednáší o islámu. Vede také humanitární a misijní organizaci. Též pravidelně jezdí do Iráku, kde pomáhá křesťanským uprchlíkům v utečeneckých táborech.

Zdroj: došlo mailem, -hot-

Pořádáte i vy akci pro veřejnost? Dejde o ní ostatním vědět. 

pridej_akci.png
23.09.2015 18:59:01
tv.prachen

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one