Magazín Toulavé boty se vrací po dvouměsíční přestávce

TB_screen_2.jpg
Po dvouměsíční přestávce se vrací zpět původní pořad TV Prácheň – Toulavé boty. Jde o cestovatelský magazín, který týden co týden přináší zajímavé tipy na výlet v prácheňském kraji. Mimo to se zajímá také o takzvané (ne)obyčejné lidi. Tedy o osoby, které jsou něčím zajímavé, něčeho dosáhly nebo drží tradici výroby místních regionálních produktů.
První řada Toulavých bot nabídla celkem 22 epizod, ve kterých bylo odvysíláno více než čtyřicet tipů na výlet, desítky aktualit z regionu a několik zahraničních reportáží. Jeden díl obsahoval více reportáží z různých míst našeho regionu, to se nyní změní.

Nová řada Toulavých bot nabídne v rámci jednoho dílu pouze jeden tip na výlet, který však bude obsáhlejší, než tomu bylo dříve. ,,Našim cílem je více propagovat místa, která jsou turisticky méně vyhledávána. Zámky Hluboká nebo Orlík zná každý,ale všude kolem nás je spousta zajímavých míst, která se často skrývají jen pár metrů od našeho domu a málokdo o nich ví. Právě do těchto míst se s kamerou vydáváme,“ informuje autor a průvodce cestovatelského magazínu Vladimír Hoť.
TB_screen_3.jpg
V závěru každého dílu je shrnutí celého výletu, které informuje o náročnosti, délce trasy, možnosti občerstvení a finančních výdajích. Nakonec je ještě celý výlet stručně shrnut pomocí mapy.

Proměnou prošel také celý vizuální vzhled pořadu včetně loga. To má představovat dřevěnou turistickou známku, která by se do budoucna mohla proměnit ve známku reálnou.
Další novinkou, na kterou se můžete těšit, je využití našeho webu tvprachen.cz. Tam naleznete všechny odvysílané tipy na výlet v textové podobě včetně mapy. Pokud vás tedy nějaký výlet zaujme, bude stačit zavítat na náš web a stránku s informacemi si vytisknout či stáhnout do chytrého telefonu a vzít s sebou.

Premiérový díl v novém kabátě uvidíte ve čtvrtek 12. listopadu. V něm vás zavedeme do obce Štěkeň na Strakonicku. Na další premiérové díly se můžete těšit každý následující čtvrtek v 19 hodin.
04.11.2015 18:30:00
tv.prachen

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one