2. ročník Střítežského dýňování

V sobotu 10.10.2015 se ve Stříteži u Volyně konal 2. ročník akce STŘÍTEŽSKÉ DÝŇOVÁNÍ. Dýně vyřezávalo asi 60 dětí a polévky vařilo 7 týmů.
Akce začala od 14 hodin, kdy už děti měli vybrané své dýně na vyřezávání a následně 7 týmů začalo vařit polévky z dýní. Po 15 hodině bylo vyřezávání ukončeno a pětičlenná porota začala dýně hodnotit. Hodnocení se ujali známé osobnosti: Herec a dabér Vilém Udatný, herečka Sabina Remundová, zpěvačka a herečka Anna Kotlíková, členka Czech-Slovac carving teamu Eliška Vostalová a její tatínek. Po vyhodnocení se připravili diplomy, medaile a ostatní ceny a následně došlo k vyhlášení soutěže, které dopadlo následovně:
1. místo č. 25 Josef Rychtar
2. místo č. 16 Martin Marušák
3. místo č. 21 Honzík Pešek
4. místo č. 8 Lukáš Eybl (za originalitu - mimoň)
Po celé odpoledne probíhala ochutnávka různých dýňových a cuketových specialit a malá haloweenská sladkost pro děti. Pro všechny děti byla připravena pohádka o dýni a malování na obličej. Všichni se mohli celé odpoledne inspirovat již zmíněnou Eliškou Vostalovou, která profesionálně vyřezávala dýně. Dále byla připravená i výstava podzimních květin.
18.01.2016 16:52:13
tv.prachen

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one