Prácheňská televize získala prestižní značku "Prácheňsko - regionální produkt"

znacka.jpg
Vážení diváci,
se začínajícím jarem pro Vás máme dvě dobré zprávy. Od 5. dubna 2015 na televizním programu regionalnitelevize.cz začínáme vysílat magazín Toulavé boty. Pořad, který mohou vidět lidé v celé České republice, rozmanitou formou představuje turistické zajímavosti, jež cestovatelé najdou v oblasti historického kraje Prácheňsko, tedy na území jihozápadních Čech. Premiéra je vždy v neděli v 17,20 hodin, reprízy následují po čtyřech hodinách až do pondělních 13,20. Na každý díl se samozřejmě můžete podívat i na webových stránkách www.tvprachen.cz.

Druhá zpráva ukazuje, že jdeme správným směrem. Prácheňská televize tento týden získala prestižní ocenění „Prácheňsko – regionální produkt“. Cílem regionální značky je zviditelnit Prácheňsko, podporovat místní producenty a přispět k udržitelnému cestovnímu ruchu. Prácheňská televize bude šířit dobrou pověst tohoto kraje, a to nejenom natáčením televizních pořadů a reportáží, ale i výrobou různých dokumentů, které přiblíží podmanivou krásu jihozápadních Čech. Navíc Prácheňská televize nehodlá do budoucna zůstat pouze u podpory turistického ruchu a už nyní připravuje několik dalších osvětových projektů.

Samozřejmě spoléháme i na Vaši podporu. Dejte nám vědět, co Vás zajímá a zároveň informujte své okolí o Prácheňské televizi.

Robert Malota, šéfredaktor

-bob-


07.04.2015 11:36:12
tv.prachen

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one