Slavíme první narozeniny

Prácheňská televize se v těchto dnech dožívá prvních narozenin. Není to sice mnoho, ale viděno optikou dnešního zrychleného světa jde bezesporu o úspěch. Řada zdánlivě nadějných projektů má totiž často i mnohem kratší život.  Navíc oblast mediální scény je v současnosti typická vysoce konkurenčním prostředím, přičemž nejlepší podmínky pro tento druh podnikání poskytují velká města.

Právě s tímto handicapem se Prácheňská televize musela od počátku vyrovnávat nejvíce. Přesto se nám podařilo odvysílat řadu cestovatelských reportáží v rámci celostátně šířeného programu Regionální televize.CZ. Od počátku jsme se zaměřili na podporu cestovního ruchu zejména v jihozápadních Čechách a i díky tomu jsme se stali držiteli prestižní značky Regionální produkt Prácheňsko.

Naše působení ovšem dalece přesáhlo i hranice této historické oblasti. Na objednávku ministerstva pro místní rozvoj jsme například vyrobili sérii videoreportáží o projektech přeshraniční spolupráce Česká republika – Bavorsko. Pro Jihočeskou centrálu cestovního ruchu jsme natočili šestnáct klipů, které propagují jednotlivé turistické oblasti v tomto regionu. A naším významným partnerem se ve druhé polovině roku 2015 stala i Česká televize, pro niž pravidelně vyrábíme reportáže do zpravodajského pořadu Týden v regionech. Nesmím ovšem zapomenout ani na další klienty: jde o různé organizace, firmy či jednotlivce, pro něž jsme vyráběli reklamní spoty, propagační či výuková videa a pořizovali záznamy z rozličných akcí.

Dnes je zřejmé, že Prácheňská televize nepatří k nápadům s jepičím životem. Za to bych chtěl poděkovat všem divákům, příznivcům, obchodním partnerům stejně jako svým spolupracovníkům a kolegům, kteří tento projekt často i nezištně pomáhali uvádět do života.

Robert Malota, jednatel Prácheňské televize s. r. o.
31.01.2016 14:37:57
tv.prachen

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one