setkani_otava nahled.jpg
První veřejné setkání k nově vznikajícímu projektu "Překvapení na Otavě." Událost se bude konat v sobotu 23. ledna v Horažďovicích.
Kvilda 2015-03-07 - 021.JPG
Kvilda - Patříte-li mezi milovníky běžkařských výletů, je nyní ideální čas vyrazit na Šumavu, kde v současné době panují výborné sněhové podmínky pro tuto turistiku. Připravili jsme pro vás několik tipů tras vycházejících ze šumavské Kvildy.
preventisti.jpg
Ve Vimperku pomáhají hlídat pořádek ve městě už tři roky asistenti prevence kriminality. Dvojice Romů ve spolupráci s radnicí, strážníky a státní policií řeší zejména potíže, za které mohou problematické skupiny obyvatel. Situace ve Vimperku je nyní díky nim mnohem klidnější, než před několika lety.
dobrovolnici.jpg
Harmonikář Ladislav Hadrava koncertuje v domově pro seniory pravidelně jednou za měsíc, tak to dělá už dva roky a jeho vystoupení patří k vůbec nejoblíbenějším dobrovolnickým akcím. V současnosti je ve Strakonicích podobných dobrovolníků asi třicet.
Zdroj: www.spicak.cz
Zdroj: www.spicak.cz
AKTUALIZOVÁNO! Na české hory konečně dorazila zima a sníh. Výjimkou není ani Šumava, a tak se mohlo začít s umělým zasněžováním a následně otevřít první sjezdovky. Zjistěte kde už se lyžuje a jaké sněhové podmínky jsou aktuálně na šumavských svazích.
otuzilci.jpg
Již 6. ročník novoročního koupání otužilců v řece Otavě se konal u lávky pod strakonickým pivovarem. Na již tradiční akci letos dorazilo 25 otužilců, kteří se vrhli do vody o teplotě pouhých pár desetin stupňů nad nulou.
stedry_den.jpg
Milí diváci, přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce. Za Vaší věrnost jsme si pro Vás přichystali malý dárek v podobě záznamu z dnešního štědrovečerního vytrubování v Písku. Jsme tu pro vás i o Vánocích.
trhy_pisek.jpg
Tradiční řemeslné adventní trhy se konali od 11. do 13. prosince v historické části Písku u Děkanského kostela. Adventní tržnice návštěvníkům mimo tradičního vánočního punče nabídla ručně vyráběné zboží, nejrůznější pochutiny či historický kolotoč pro děti.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one