prednaska_uprchlici.jpg
Přednášky o aktuální situaci týkající se uprchlické krize se budou konat 11. a 12. října ve Společenském sále Šmidingerovy knihovny. S problematikou současnosti vás obeznámí Salman Hasan, bývalý muslim pocházející z Iráku.
mlyn.jpg
Na mlýně v Hoslovicích u Strakonic bylo poslední letní sobotu rušno, tentokrát se zde předvedly nejrůznější tradiční řemesla a připravovaly se ryby několika způsoby.
hoslovice_nahled.jpg
Ukázky nejrůznějších řemesel – dráteník, košíkář, dřevořezbář, přadlena, pekař, keramik, provazník a mnoho dalšího. Přijďte se podívat tuto sobotu 19. září do mlýnu v Hoslovicích.
repiceky_blesak.jpg
Přijďte se podívat do velké Knížecí stodoly v Řepici, kde se dvakrát ročně již několik let pořádají bleší trhy. Zaměřujeme se hlavně na dětské zboží, oblečení, boty, hračky, sportovní potřeby, ale i drobné maličkosti, které dětem udělají radost.
kava.jpg
Patříte-li mezi ty, kteří si nedokážou představit den bez ranní kávy, jistě jste se nejednou zamysleli nad tím, jak vlastně káva vzniká. Vypravili jsme se do jedné z pražíren na jihu Čech a vy nyní máte možnost podívat se na celý proces pražení.
kurz_nahled.jpg
Rodiče mají dnes nepřeberné množství možností, jakým způsobem děti vychovávat, ale o výchově dospívajících se mluví mnohem méně. Může být úžasné zjistit, že na to nejste sami, a posbírat nápady od ostatních rodičů.
pt_slavnosti_nahled.jpg
Městské slavnosti a farmářské trhy startují již tuto sobotu 12. září od 9 hodin na Velkém náměstí v Prachaticích. Pro všechny návštěvníky je připraven po celý den bohatý program, který naleznete uvnitř článku.
krest_nahled.jpg
Slavnostní křest knihy Muži na správné stráně I. se uskuteční již tuto sobotu 12. září od 14 hodin na strakonickém hradě. Křest doplní doprovodný program na II. hradním nádvoří, kde bude vystavena britská stíhačka Spitfire Mk. IX
nahled_hoslovice.jpg
Mletí mouky za doprovodu pošumavské dudácké muziky a navíc dílničky a aktivity pro děti. Takový program je připraven na sobotu 5. září v hoslovickém mlýně.
pivopisek_2.jpg
Milujete pivo? Rádi ochutnáváte nové druhy? Tak si rozhodně nenechte ujít Slavnosti piva v Písku již tento pátek a sobotu.

Přidejte se k nám na Facebooku

pridej_akci.png
komplexní služby -  konečný návrh A5 NA WEB DO PRAVÉHO SLOUPCE.jpg
VHS na DVD.jpglogo youtube.jpg
rt logo.jpg
Česká televize logo 2012.png
Návštěvy webu

© Prácheňská televize s.r.o.


Logo zivy region RGB-01.jpg
prachaticko.png
Za krásnější Vimperk.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one